راهنمای خرید بهترین کولر گازی اسپلیت - خبرآنلاین

راهنمای خرید بهترین کولر گازی اسپلیت - خبرآنلاین

راهنمای خرید بهترین کولر گازی اسپلیت - خبرآنلاین

Blog Article

در صورت امکان کولر گازی را در مسیر باد نصب کنید، زیرا این کار باعث انتقال حرارت بهتر در کندانسور شده و در نتیجه افزایش بازده و کاهش مصرف انرژی حاصل خواهد شد. حتما پیش از خرید کولر گازی دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید، چون میزان صدای کولر گازی برحسب دسی بل DB مشخص میشود. همچنین لازم است بدانید که کمپرسور بکار رفته در اسپلیت دیواری مدیا از نوع پیستونی و روتاری و گاز مبرد آن نیز از نوع مبرد R410 و R22 می باشد. عموما لوله های اواپراتور را در بیشتر دستگاه های مبرد از آلومینیوم تولید می کنند تا منتفل کردن سرمایش راحت باشد. این سیستم اسپلیت خنک کننده ی بدون داکت می تواند برای استفاده در منازل و برای خنک کردن فضای داخل مورد استفاده قرار گیرد و توسط مسترکول در بازار به فروش می رسد. کولر گازی نام مصطلح فارسی است که به کلیه دستگاههای شامل چرخه سرمایش مبتنی بر تراکم و انبساط گاز اطلاق میشود. کولر گازی از دو بخش داخلی (Indoor) و خارجی (Out of doors) تشکیل شده است. اگر هوای سرد به مدت twelve ساعت مداوم از کولر گازی خارج شد یعنی اینکه شما مشکل را حل کرده اید.


در هنگام خرید کولر گازی، در کاتالوگ آن به ضریب E.E.r، رتبه انرژی و کلاس کولر با توجه به شرایط اقلیمی منطقه توجه فرمایید. مجهز به اینورتر: اگر به دنبال کاهش مصرف برق محصول سرمایشی خود هستید بهتر است به سراغ کولرهای اینورتردار باشید؛ در این محصولات، با افزایش دمای محیط، موتور کولر خاموش نمیشود و تنها دوره چرخش آن آرامتر از قبل خواهد شد که همین عدم خاموش و روشن شدن تکراری موتور، سبب کاهش چشمگیری در مصرف برق خواهد شد. بعد از آن سراغ سخت ترین بخش در تعمیرات کولر گازی میرویم که تحلیل برد اینورتر انواع اسپلیت است. اما اگر مشکلی پیش بیاید، هیچ نوع خدمات پس از فروشی به آن تعلق نمیگیرد. اگر مستاجر باشید، موقع جابجایی به محل جدید مشکلی نخواهید داشت. ولی در کولرهای اسپلیت که دو تکه هستند در هنگام خرید به دستگاه خارجی و محل نصب آن و چگونگی اتصال آنها به هم را هم مد نظر قرار دهید. از آن جایی که کولرهای گازی و اسپلیت ال جی، علاوه بر طراحی زیبا قابلیت های مختلفی دارند، می توانند برای بسیاری از مراکز و مکان ها مورد استفاده قرار گیرند. علاوه بر این ریموت کنترل ارائه شده به همراه این دستگاه کنترل آن را از راحتتر کرده است.

Details was created with the help of .


همچنین باید هزینه حمل آن را هم پرداخت کنید. نکات و مواردی که در ابتدای راهنمای خرید کولر گازی دست دوم گفته شد، برای این بود که شما بتوانید در این فرایند اطلاعات کافی داشته باشید و سعی کنید بهترین و مناسب ترین کولر گازی را برای خود خریداری کنید. پس از وقوع این اتفاق دما به مدت ۵ ساعت ثابت مانده و سپس کولر خاموش میشود. نسبت توان خروجی به توان ورودی هر دستگاه برقی، بازده انرژی خوانده میشود و در کولرهای گازی این رقم از حاصل تقسیم ظرفیت سرمایشی کل به توان ورودی موثر، بدست میآید و به E.E.r موسوم است. Mission 30C3-K برخلاف مدل قبلی تک منظوره و تنها از نوع سرمایشی است. اولین قدم برای خرید بهترین کولر گازی بر اساس متراژ، این است که نوع کولر گازی مورد نیاز check here ساختمان خود را از میان انبوهی از مدل های این وسیله انتخاب کنیم. و همچنین با خصوصیات این نوع کولرها هم آشنا شدید. کولر گازی یکی از سیستمهای خنک کننده است زیرا به سرعت از گرمای محیط میکاهد در این مقاله میخواهیم چگونگی سرما سازی انواع کولر گازی و مزایا و معایبش را نسبت به کولر آبی بازگو کنیم پس با ما همراه باشید. Details is established by .


شرکت هیتاچی این کولر خود را با ظرفیت 30000 تولید کرده است.این کولر قادر است فضایی در حدود 110 تا a hundred and forty متر را به راحتی خنک سازی کند.موتور این کولر از کمپرسور اسکرول بسیار پر قدرت برخوردار است و کندانسور ان با پوشش سبز پوشیده شده است تا مقاومت ان چند برابر از مدل های دیگر باشد.این کولر دارای طراحی بسیار زیبا است.داشتن جهت باد four طرفه سبب میشود که تمام گوشه و کنار خانه ی شما به خوبی خنک شود.فیلتر نانو تیتانیوم این کولرگازی هیتاچی موجب میشود هوای شما کاملا تصفیه شود. این کولر با ظرفیت eighteen هزار تولید شده است. با این تفاسیر، قیمت کولر گازی در بانه در نگاه اول وسوسهانگیز است. کولر گازی به مساحت فضایی که نیاز به برودت دارد توجه نماییم. اگرچه کولر گازی معمولاً به سختی به یک دیوار متصل است، اما جزء لوازم خانگی محسوب می شود و در دسته ی لوازم ثابت خانه مانند پکیج قرار نمی گیرد.

Report this page